Zidart Zidart by immobilium

Prodaja: Rudine, Lux kuća 95 m², terasa 20 m², parking

Zlatiborski okrug - Zlatibor - Rudine

110.000 €

  • kuća kuća u nizu Tip nekretnine
  • 6030 Šifra nekretnine
  • 95,00 m² Površina
  • 2025 Godina izgradnje

Oprema

  • terasa
  • više parking mesta
  • balkon
  • pristup za osobe sa invaliditetom
  • fasadna izolacija
  • PVC prozori
  • podno grejanje
  • tuš kabina
  • zidana konstrukcija (cigla)
  • kosi krov
  • krovna izolacija
  • terasa
  • troslojno staklo
  • zvučna izolacija
  • termo izolacija
  • sigurnosna vrata
  • keramika
  • spoljašnje parking mesto
  • grejanje na drva
  • više parking mesta
  • podno grejanje u kupatilu
  • pogled na planine
  • osnovna oprema

Osnovni podaci

  • Šifra6030
  • Transakcija prodaja
  • Površina 95,00 m²
  • Tipkuća u nizu
  • Godina izgradnje2025
  • Br soba2
  • Br spavaćih soba2
  • Br kupatila1

Lokacija

  • Država Srbija
  • Regija Zlatiborski okrug
  • Opština Zlatibor

Opis

Na prodaju moderna kuća u nizu na Zlatiboru, u naselju Rudine – jednom od najmirnijih i najlepših delova planine, poznatom po čistom vazduhu, otvorenim pogledima i neposrednom kontaktu sa prirodom.

Kuća je novogradnja, pažljivo projektovana i funkcionalno organizovana na dve etaže, ukupne površine 95 m². Već pri ulasku ostavlja utisak svetlog i prijatnog prostora, zahvaljujući velikim staklenim površinama i odličnoj orijentaciji.

U prizemlju se nalazi prostrana dnevna zona sa izlazom na veliku terasu od 20 m², koja predstavlja pravi mali kutak za uživanje – idealna za jutarnju kafu, sunčanje ili druženje na svežem planinskom vazduhu. Pored nje, kuća poseduje još jednu terasu, što dodatno doprinosi osećaju komfora i boravka u prirodi.

Na spratu je smeštena spavaća soba, dok galerija pruža dodatni prostor koji se može organizovati kao druga spavaća zona, radni kutak ili prostor za odmor, u zavisnosti od potreba budućeg vlasnika. Kuća ima jedno kupatilo.

Grejanje je podno, što obezbeđuje ravnomernu temperaturu i maksimalan komfor tokom cele godine, uz moderan i energetski efikasan sistem.

Poseban kvalitet ove nekretnine ogleda se u njenom okruženju – otvoren, prelep pogled na prirodu, tišina i mir koji pružaju potpuni beg od gradske gužve, a opet dovoljno blizu centra Zlatibora za svakodnevne potrebe.

Uz kuću je obezbeđeno parking mesto.

Ova nekretnina predstavlja odličan izbor kako za lično uživanje i boravak tokom cele godine, tako i kao investicija za turističko izdavanje, s obzirom na atraktivnu lokaciju i ambijent koji Zlatibor čini jednom od najtraženijih planinskih destinacija.

Lokacija: Zlatibor, naselje Rudine

Površina: 95 m²

Terase: 2 (jedna iz dnevne sobe površine 20 m²)

Spratnost: prizemlje + sprat + galerija

Grejanje: podno

Parking: obezbeđen

Za više informacija i zakazivanje gledanja:

Menadžer prodaje: Tanja Krstić br.lic.481 

Mob: 060 525 22 27 

Meil: krstic.tanja@gmail.com 

Agencijska provizija: 2%

 

 

Tanja Krstić

Tanja Krstić

Menadžer Zlatibor
Broj uverenja: 481
Agencija ZIDART d.o.o.

Agencija ZIDART d.o.o.

  • Džona Kenedija broj 18
    11070 Beograd